Вночі місто від снігу прибирало 50 одиниць спеціальної техніки (відео)

• 06.04.2023, 12:05
  • Пресслужба ЛМР
Цієї ночі у Львові працювало 50 одиниць снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 85 м3 піскосоляної суміші і 64 т. солі. До прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту залучили 1616 двірників. Про це розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

“Двірники прибирали насамперед зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи, тротуари, щоб людям було зручно рухатися. Також ми залучили 41 мотоблок, що дозволило оперативніше розчистити тротуари”, - зазначила Ірина Маруняк.

Зараз снігоприбиральна техніка продовжує працювати: прибирають вулиці та тротуари.

“Ми моніторимо ситуацію, слідкуємо за погодними умовами. За необхідності техніка готова виїжджати на вулиці міста і ввечері, і вночі”,  - наголосила Ірина Маруняк.
Посадовиця додала, що снігопад не вплинув на роботу громадського транспорту транспорту у місті: весь електро- та автотранспорт курсує у звичному режимі.

відео: Андрій Андрух