Реконструкція вул. Шевченка: на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого стелять нижній шар асфальту

  • 03.05.2023, 12:14
  • Пресслужба ЛМР
Триває останній етап реконструкції вул. Шевченка. На ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого вже повністю завершено заміну всіх комунікацій та монтаж трамвайних плит і колії. Відтак сьогодні на цій ділянці розпочалися роботи із влаштування нижнього шару асфальту.

фото: ЛКП «Львівавтодор»
фото: ЛКП «Львівавтодор»

«Сьогодні стартували роботи з влаштування нижнього шару асфальту на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Станом на зараз вже постелено 720 м2 асфальтобетону із 1732 м2.

На цьому відрізку ведуться активні роботи. Минулого тижня підрядна організація завершила монтувати колії, а тепер приступила до укладання нижнього шару асфальту на проїзній частині дороги», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Довжина ділянки, яку ремонтують, 1 км.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено реконструкція всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Також влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення, влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Проектно-кошторисна документація розроблена 2020 року проєктною організацією ТзОВ «Трамдорпроект на замовлення ЛКП «Львівавтодор».