На вул. Рєпіна проведуть поточний ремонт дорожнього покриття площею 420 м2: на час робіт частину вулиці перекриють

• 09.05.2023, 12:01
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією Личаківської РА, від завтра, 10 травня, і до 10 червня триватимуть ремонтні роботи на вул. Рєпіна, на ділянці від перехрестя з вул. Личаківською до будинку №4. На цій ділянці вирівняють дорожнє покриття методом перемощення наявної мозаїки. Місце ремонтних робіт буде перекрите для руху транспорту.

фото ілюстративне, автор: Олександр Мазуренко

Зауважимо, що на рух громадського транспорту перекриття на впливає, натомість водіїв приватних авто просять оминати цей відрізок дороги.

«На вул. Рєпіна – бічній від вул. Личаківської, утворилася ямковість. Тому протягом місяця часу на відрізку від перехрестя з вул. Личаківською до будинку №4 триватимуть ремонтні роботи з вирівнювання дорожнього покриття методом перемощення мозаїки.

Спочатку наявну мозаїку демонтують, вирівняють основу, а тоді постелять мозаїку. Загальна площа робіт - 420 м2. Також в процесі ремонту буде замінено 60 м бордюру, який посипався.

Вартість ремонтних робіт - 490 тис. грн.», - повідомили у Личаківській районній адміністрації.

Личаківська районна адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності.

схема