Від сьогодні вул. Єрошенка закрита на ремонт: на ділянці від вул. Шевченка до вул. Золотої роботи триватимуть до 27 травня

  • 22.05.2023, 11:21
  • Пресслужба ЛМР
Від сьогодні, 22 травня, розпочався ремонт дорожнього покриття на вул. Єрошенка, на ділянці від вул. Шевченка до вул. Золотої. Роботи триватимуть тиждень – до 27 травня включно. На час робіт ділянка буде перекрита для руху транспорту. Щоб дати змогу об’їзду - для руху транспорту відкрили вул. Яцкова, по якій організовано двосторонній рух.

фото ілюстративне

«На вул. Єрошенка дорожнє полотно в поганому стані, тому впродовж наступного тижня плануємо провести ремонт. На ділянці площею 2460 м2 буде замінено весь бордюрний камінь, відремонтовано дощоприймачі і постелено два шари нового асфальтобетонного покриття. Вартість робіт - 4,5 млн грн. Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Шляховик-Т», - повідомив Святослав Костяка, заступник голови Шевченківської районної адміністрації.

За інформацією управління транспорту, у зв’язку з перекриттям вул. Єрошенка, рух приватного транспорту буде здійснюватися по вул. Яцкова.

Нагадаємо, з 5 травня вул. Турянського стала односторонньою в напрямку до вул. Золотої.

Відтак, об'їзд ділянки ремонту вул. Шевченка від вул. Турянського до вул. Ярослава Мудрого в напрямку до центру міста здійснюється: 

·                або вул. Турянського – вул. Золота, 

·                або вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Братів Міхновських.

Об'їзд в напрямку від центру міста з 22 травня буде можливий по вул. Клепарівська – вул. Золота – вул. Яцкова.

Наприкінці травня - початку червня на вул. Шевченка планують завершити ремонтні роботи і повністю відкрити її для руху транспорту.

Дізнатися про ділянки доріг, де тривають ремонтні роботи, через що їх перекрито для руху транспорту, можна на онлайн-мапі за посиланням.

схема