ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2) запустили в роботу: до кінця дня 255 будинків Шевченківського району отримають гарячу воду

  • 24.05.2023, 12:33
  • 1923
  • Пресслужба ЛМР
ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає відновлення подачі гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань. Сьогодні зранку в роботу запустили ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2). Відтак, до кінця дня планують відновити подачу гарячої води до 255 будинків у Шевченківському районі.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«З 1 травня ми розпочали гідравлічні випробування магістральних теплових мереж, які на балансі нашого підприємства. Так, на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» виявлено 111 дефектів і поривів. З них 75 дефектів виявлено власне на трубопроводах, решта - це дефекти на обладнанню ТЕЦ, на запірній арматурі.

Дефекти і пориви на мережах від ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), які впливали на відновлення гарячого водопостачання вже вдалося ліквідувати. Тому сьогодні ТЕЦ запустили в роботу і до кінця дня плануємо відновити подачу гарячої води до усіх будинків у Шевченківському районі, які обслуговує наше підприємство. Це 255 будівель.

Зауважимо, що це швидше, ніж було заплановано, адже передбачали, що розпочнемо процес відновлення з 5 червня», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

До слова, станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 125 будинків, які обслуговує  ЛМКП «Львівтеплоенерго». Переважно це будинки у Личаківському районі міста.