Біля оперного театру ліквідовують ямковість на смузі для громадського транспорту

• 12.06.2023, 16:01
  • Пресслужба ЛМР
ЛКП «ШРП Галицького району» на замовлення Галицької районної адміністрації проводить роботи з ліквідації ямковості на просп. Свободи. Так, біля оперного театру демонтовують мозаїку, яка просіла, далі проведуть вирівнювання дорожнього полотна і цю ж мозаїку постелять назад.

Фото - Галицька РА

«На проспекті Свободи, на смузі руху для громадського транспорту, є багато просідань мозаїки. Тому на наше замовлення ШРП Галицького району проводить роботи з ліквідації цієї ямковості. Сьогодні роботи проводяться біля оперного театру на зупинці громадського транспорту. Тому тут зупинка зміщена на кілька метрів вперед.

Фото - Галицька РА

Підрядник демонтує мозаїку, проведе вирівнювання дорожнього полотна і постелень мозаїку назад.

Роботи проводимо на невеликих ділянках почергово, щоб не ускладнювати рух транспорту. Плануємо перестелити мозаїку на проспекті в напрямку до перехрестя з вул. Тиктора», - розповіли у Галицькій районній адміністрації.