Львівводоканал замінив аварійний водопровід, який проходив по мосту на вул. Городоцька-Сяйво

• 21.06.2023, 11:56
  • Пресслужба ЛМР
Ремонтні бригади «Львівводоканал» завершили складну роботу із заміни 170 м водопроводу, який проходив по мосту, що веде на Левандівку. Заміна цієї аварійної ділянки була надважливою, адже дозволить запобігти великій частині аварій у Залізничному районі.

«Заміна водопроводу розпочалася із вивчення місцевості, де прокладені труби. Цього разу перед нашими працівниками було доволі непросте завдання - замінити 170 м аварійного трубопроводу, частина з якого проходить по мосту, а частина – близько 50 м, по колії. Тому доводилося проводити роботи під контактною мережею з високою напругою.

Завдяки професійності наших ремонтних бригад, заміну трубопроводів вдалося провести за короткий термін. Станом на сьогодні роботи із заміни 170 м водопроводу діаметром 315 мм та перепідключення завершено. Зараз відновлюємо благоустрій.

Заміна цієї аварійної ділянки мережі дозволяє попередити виникнення великої частини аварій у Залізничному районі, й на роки бути впевненим у якості цієї складної ділянки», - наголосили у ЛМКП «Львівводоканал».