Львів відправив Херсону два МАЗи для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС

  • 29.06.2023, 14:26
  • 305
  • Пресслужба ЛМР
Два МАЗи - Галицького і Шевченківського ШРП Львівської міської ради, поїхали у Херсон, щоб допомоги місту ліквідувати наслідки підриву Каховської ГЕС. Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Львів не може стояти осторонь, а готовий допомогти кожному місту нашої держави, яке постраждало від російських окупантів.

«До нас звернулося керівництво комунального підприємства «Парки Херсона» Херсонської міської ради, аби допомогти їм ліквідувати наслідки екологічної катастрофи, яка виникла внаслідок підриву російською федерацією Каховської ГЕС.

Відтак, ми відрядили у Херсон два МАЗи – Галицького і Шевченківського ШРП та двох водіїв зі Залізничного ШРП та Львівтеплоенерго. Через два тижні водії і машини повернуться.

За цей час наші працівники і техніка допомагатимуть вивозити болото, намул, різне будівельне сміття, яке утворилося внаслідок сильної повені через підрив Каховського водосховища.

Розуміємо нашу відповідальність і необхідність відгукнутися і допомогти. Це наша спільна боротьба проти злочинних дій російського окупанта», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.