Біля Органного залу встановили понад 30 опор освітлення із LED-світильниками

• 05.07.2023, 12:14
  • Пресслужба ЛМР
На площі біля Органного залу облаштували вуличне освітлення. За інформацією ЛКП «Львівавтодор» вздовж схилу із зеленими насадженнями і пішохідної зони, яка йде поверх нього, встановлено понад 30 опор освітлення із LED-світильниками.

«Рекомендуємо ввечері прогулятися вздовж пішохідної зони біля Органного залу, де облаштовано громадський простір з вуличними меблями і питним фонтанчиком. Вчора, 4 липня, на цій локації запрацювало вуличне освітлення.

Додамо, що вздовж схилу із зеленими насадженнями і пішохідної зони, яка йде поверх нього, загалом встановлено понад 30 опор з LED-світильниками», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, біля Органного залу провели демонтаж старої аварійної підпірної стінки, укріпили схил, висадили нові зелені насадження та облаштували громадський простір з вуличними меблями та встановили питний фонтан. Роботи проведені в межах реконструкції вул. С. Бандери