На вул. Коперника підприємець за власний кошт постелить 200 м2 нової плитки

• 03.10.2023, 14:48
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією Галицької районної адміністрації, завтра розпочнуться роботи із облаштування благоустрою на вул. Коперника. Підприємець за власний кошт постелить нову плитку на місці розриття, де він проклав електричний кабель до підстанції.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«До нас звернулася підрядна організація за отриманням дозволу на проведення робіт з прокладання інженерних мереж для підсилення роботи електричної підстанції, яка знаходиться на території Головної пошти. Ми дозвіл надали. Підрядник розкопав частину тротуару і проклав кабель. Від завтра розпочнуться роботи із проведення благоустрою – замостять плиткою місце розриття.

З огляду на те, що частина плитки була пошкодженою, то підприємець погодився власним коштом замінити її на нову. Дякуємо за таку позицію і турботу про місто», - повідомив Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.