«Снігоприбиральна техніка готова до роботи», - Ірина Маруняк (відео)

  • 17.11.2023, 15:42
  • Пресслужба ЛМР
Снігоприбиральна техніка Львова готова до роботи у зимовий період. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць техніки – це піскорозкидувачі, тракторці, грейдери, підмітальні машини та ін. Посипатимуть вулиці піскосумішшю, сіллю та реагентами. Їх закупили в кількості 18 500 м3.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Синоптики прогнозують, що вже завтра можливий сніг і буде мінусова температура вночі. Відтак наші комунальні підприємства з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі – ШРП, готові до роботи. Вони перейшли на цілодобовий режим роботи, тому працюватимуть і вдень, і чергуватимуть вночі.

Ми провели обстеження всієї техніки. Назагал до прибирання від снігу будемо залучати 137 одиниць. Техніка справна і зауважень до технічного стану немає. Є також розроблений алгоритм дій і розроблені маршрути, згідно з якими має працювати техніка.

Маємо придбано 18 500 м3 протиожеледних матеріалів. Це і пісок, і сіль, і реагенти.

Відзначу, що цього зимового періоду 53 магістральні дороги будемо посипати реагентами. Це робимо для того, щоб зменшити кількість піску на вулицях, який весною залишається між бордюрами і у дощоприймачах. Однак усі підйоми будемо посипати піскосумішшю, адже це дає краще зчеплення коліс з дорогою. А це безпека для водіїв і транспорту», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, цього року для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова є 137 одиниць комунальної та 66 одиниць приватної техніки. А також придбано 18 500 м3 протиожеледних матеріалів. Це і пісок, і сіль, і реагенти.