Перейти до основного контенту
18°
Дощ,
Похмуро
17 червня 2026
Середа
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
16°
Ясно
19 червня 2026
П'ятниця
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Дощ, Похмуро
Вночі
18°
Похмуро
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
23°
Ясно
Вдень
26°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
22 червня 2026
Понеділок
22°
Мінлива хмарність
Вдень
26°
Мінлива хмарність
Вночі
18°
Ясно

У межах дорожніх робіт на вул. Словацького закладуть основу для майбутньої велосмуги

21 березня 2024, 13:15
Пресслужба ЛМР
На вул. Словацького на ділянці від вул. Крушельницької до вул. Дорошенка облаштують основу для майбутньої велосмуги. Зокрема, частину дороги в межах майбутньої велоінфраструктури, протяжністю 50м, замість бруківки замостять «римським каменем». Ці роботи виконають у комплексі з ліквідацією просідання дорожнього покриття на цій локації.
фото ілюстративне
Фото ілюстративне

«Велосмуга на вул. Словацького передбачена  в перспективній схемі велосипедної мережі і є в пріоритеті на цей рік. Тому, щоб двічі не проводити дорожніх робіт на цій локації, було вирішено облаштувати основу для майбутньої велосмуги в комплексі з поточним ремонтом покриття, який зараз триває. Так, на частині дороги, де пролягатиме велосмуга, демонтують бруківку і замість неї покладуть «римський камінь». В подальшому на вул. Словацького буде облаштована  повноцінна велосмуга. Вона з’єднає існуючу велоінфраструктуру на вулицях Січових Стрільців та Коперника», - пояснили у департаменті міської мобільності ЛМР.

Як наголосили у комунальному відділі Галицької районної адміністрації, демонтовану бруківку облікують та передадуть на зберігання. Її можуть повторно використовувати при мощенні доріг у центральній частині міста.

Нагадаємо, роботи з ліквідації просідання дорожнього полотна на частині вул. Словацького розпочали 19 березня.