У центрі міста знімають відшарування тиньку з будинків

• 06.06.2024, 15:58
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні на центральних вулицях міста працює ремонтна бригада, яка знімає аварійні елементи – відшарування тиньку (штукатурки фасаду), що загрожує падінням. Роботи проводять з дотриманням заходів безпеки: на вишці працює два робітники, зняті елементи тиньку відразу складають у сміттєві мішки, а територію довкола огороджують сигнальною стрічкою.

Фото ілюстративне

«У центральній частині міста було обстежено фасади будинків на предмет можливих відшарувань і падінь тиньку. Відтак управляючі компанії замовляють автовишку і знімають ці аварійні елементи.

Роботи проводять з дотриманням заходів безпеки. Однак просимо мешканців бути уважними і не заходити на територію, яка обгороджена сигнальною стрічкою», – пояснили у Галицькій районній адміністрації.

Сьогодні автовишка працює за такими адресами: вул. Шептицьких 1, 3, 11, вул. Шумлянських, 6, пл. Ринок, 30, вул. С. Бандери, 9, вул. Коперника, 47. Замовник робіт – управляюча компанія ЛМКП «Айсберг».