136 будинків Сихівського району вже отримують гарячу воду

  • 11.06.2024, 10:17
  • Пресслужба ЛМР
Триває відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань. Зокрема, вчора ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило на тиждень швидше гаряче водопостачання до 136 житлових будинків у Сихівському і 81 будинку у Франківському районах. Станом на сьогодні, гарячу воду у Львові отримує 952 житлових будинки з центральним опаленням.

фото ілюстративне

Також гаряча вода вже подається до будинків Галицького, Залізничного, Шевченківського і понад 90% будинків Личаківського районів.

«Відновлення гарячого водопостачання споживачам від ТЕЦ-1 – Франківський і Сихівський райони – мало розпочатися з 18 червня. Однак вже вчора, впродовж дня, вдалося подати гарячу воду до 136 будинків Сихівського району і 81 будинку у Франківському.

Відтак, станом на сьогодні, 952 житлових будинки Львова, які ми обслуговуємо, вже отримують гарячу воду після гідравлічних випробувань. Без гарячої води ще залишається майже 500 будинків. Це в основному Сихівський і Франківський райони», – повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, з 13 травня у Львові розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж. На час проведення гідравлічних випробувань і ліквідації виявлених пошкоджень на трубопроводах призупиняють подачу гарячої води. Як пояснювали у ЛМКП «Львівтеплоенерго», цього року гідравліка розпочалася на два тижні пізніше, ніж минулого, і організовують її так, щоб не все місто одночасно відключити від гарячої води і мінімізувати її відсутність для споживачів.