Фонтан біля Оперного театру 20 червня працювати не буде: проводитимуть профілактичні роботи

• 19.06.2024, 14:44
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, сухий фонтан на пр. Свободи, що біля Оперного театру, у четвер, 20 червня, не буде працювати. Фонтан зупинять для проведення профілактичних робіт. Вони триватимуть протягом дня, відтак запрацює водограй вже у п’ятницю, 21 червня.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Завтра, 20 червня, зупиняємо на профілактичні роботи фонтан біля Оперного театру. Роботи триватимуть впродовж цілого дня», - пояснили у Галицькій районній адміністрації.

Нагадаємо, цьогоріч у Львові працює 21 фонтан: 12 питних і 9 декоративних. Приблизно раз на місяць декоративні фонтани вимикають для проведення профілактичних робіт.

Детальніше про те, де у Львові працюють фонтани, -  тут.