Перейти до основного контенту
21°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Ясно
Вночі
24°
Мінлива хмарність
30 червня 2026
Вівторок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
23°
Похмуро

Мерія закликає ОСББ, управляючі компанії та мешканців прибирати сніг біля своїх будинків

09 лютого 2021, 12:41
Марія Демчина
У Львові комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі й прибирати місто від снігу. Водночас мерія закликає об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, приватні управляючі компанії та мешканців, будинки яких є на самоуправлінні, прибирати сніг поблизу своїх домівок.
фото умовне, автор: Роман Балук
Фото умовне, автор: Роман Балук

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
«Станом на сьогодні у Львові списано 82,2% будинків. Це 1500 будинків, в яких створено ОСББ, 434 будинки є на самоуправлінні, 93 будинки — в управлінні приватних управляючих компаній, також є 5,5 тисяч будинків, які є в управлінні комунальних управляючих компаній, і станом на зараз в нас відбувається реформа житлово-комунального господарства. Відповідно до закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках, прибирати біля будинків ОСББ та приватних управляючих компаній, мають самі ОСББ чи управляючі компанії, а якщо будинок є на самоуправлінні, тоді мешканці мають прибирати.

Тому ми закликаємо ОСББ, приватні управляючі компанії, мешканців, якщо будинок є на самоуправлінні, прибирати біля своїх будинків. Тому що ви є господарями цих будинків, ви визначили форму управління ними і повинні прибирати й тримати чистоту біля своїх будинків", — зазначила під час брифінгу заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

З її слів, сьогодні вдень комунальні служби також працюють у посиленому режимі, на сьогодні задіяно 141 одиницю техніки.

«Ми прибираємо хідники, громадські простори, біля будинків. Максимально задіяли техніку, працюють понад 1600 двірників. Техніка працює цілодобово, лише о 8 годині ранку і о 8 годині вечора є перезмінка водіїв. Хочу подякувати працівникам житлово-комунальної сфери, підприємствам, які дали техніку, усім мешканцям, які вийшли прибирати наше місто», — додала Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух