На кілька годин перекриють проїзд на вул. Олени Степанівни: над відновленням дахів, які зруйнував ворог, працюватиме автовишка
12 грудня 2025, 10:48
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, орієнтовно до 13:30 год буде перекрито проїзд для руху приватного транспорту на вул. Олени Степанівни, від вул. Залізничної до вул. Щекавицької. Як пояснили у Залізничній районній адміністрації, тут працюватиме спецтехніка (автовишка) над відновленням дахів у будинках на вул. Олени Степанівни, 44, 46, які були пошкоджені ворогом під час обстрілів влітку – 12 липня і 21 серпня.

«Роботи з відновлення дахів у будинках на вул. Олени Степанівни, 44, 46 потребують залучення спецтехніки, тому змушені перекрити частину вулиці Олени Степанівни для проїзду.
Просимо водіїв приватного транспорту зважити на цю інформацію», — повідомили у Залізничній районній адміністрації.