Перейти до основного контенту
24°
Дощ
07 серпня 2026
П'ятниця
24°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
27°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
25°
Дощ
08 серпня 2026
Субота
19°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність
09 серпня 2026
Неділя
21°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
24°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
11 серпня 2026
Вівторок
26°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
12 серпня 2026
Середа
20°
Ясно
Вдень
23°
Ясно
Вночі
19°
Ясно

На вул. П. Орлика демонтовують дорожнє покриття і тротуарну плитку», - ЛКП «Львівавтодор»

26 травня 2021, 16:08
Ганна П'єх
Вчора відновили роботи з реконструкції вул. П. Орлика. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2. Проводить реконструкцію підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».
фото: Роман Балук
Фото: Роман Балук

«Вчора підрядник відновив роботи з реконструкції вул. Пилипа Орлика. Вчора вони встановили тимчасові дорожні знаки і бар’єрне обгородження. Сьогодні ж підрядник розпочав демонтаж тротуарної плитки і старого асфальтобетонного покриття. На місці працює один екскаватор і три самоскиди. Станом на зараз, майже половину дорожнього покриття вже вдалося демонтувати», - розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт – 74,8 млн грн.

Проектом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.

фото: Роман Балук