Опалювальний сезон у Львові планують завершити в четвер, 13 квітня (відео)
11 квітня 2023, 09:42
Пресслужба ЛМР
Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, в цей четвер, 13 квітня, у Львові планують завершити опалювальний сезон. За потреби бюджетні установи – школи, садочки, лікарні, зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень.

«З огляду на те, що спостерігаємо поступове підвищення температури, плануємо, що у четвер, 13 квітня, завершимо опалювальний сезон у Львові. Проте школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть отримувати тепло на основі звернень від керівників цих закладів», - повідомила Ірина Маруняк.
Нагадаємо, завершення опалювального сезону відбувається, якщо впродовж трьох діб середньодобова температура становить більше 8 градусів тепла.
відео: Андрій Андрух