Пішохідна зона біля Органного залу вже відкрита для мешканців
Після облаштування нової підпірної стінки із земляним відкосом перейшли до влаштування конструктивних шарів доріжки пішохідної зони, яка простягається між вул. Бандери і вул. Професорською», – повідомляють у ЛКП «Львівавтодор».
Станом на зараз біля Органного залу:
- облаштовано мережі дощової каналізації – 85 м п.;
- влаштовано дощоприймачі – 7 шт.;
- підключено водостічні ринви – 2 шт.;
- влаштовано мережі зовнішнього освітлення – 130 м п.;
- замощено мозаїкою – 830 м2;
- замощено тротуарною плиткою – 100 м2.
Для завершення облаштування громадського простору залишається:
- облаштувати ліхтарі зовнішнього освітлення;
- встановити вуличні меблі – лавки-платформи (4 шт);
Як додають у ЛКП «Львівавтодор», завершити роботи з благоустрою громадського простору та зеленого схилу біля Органного залу попередньо заплановано до кінця травня.




