Перейти до основного контенту
27°
Похмуро
04 серпня 2026
Вівторок
27°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
05 серпня 2026
Середа
30°
Ясно
Вдень
35°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
06 серпня 2026
Четвер
31°
Ясно
Вдень
36°
Ясно
Вночі
26°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
24°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
28°
Похмуро
Вночі
28°
Дощ, Похмуро
08 серпня 2026
Субота
22°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
18°
Дощ, Похмуро
09 серпня 2026
Неділя
20°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
15°
Ясно

Реконструкція вул. Шевченка: на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського змонтовано 85% трамвайних плит

15 листопада 2022, 11:07
Пресслужба ЛМР
Триває ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка. За інформацією ЛКП «Львівавтодор» підрядна організація ТзОВ «Онур» проводить активні роботи на двох відрізках – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, а також від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. На останній ділянці тривають демонтажні роботи та підготовка до прокладання мереж.

«Активна фаза реконструкції вул. Шевченка триває на двох відрізках – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, а також від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого.

Роботи на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського виконано на 50%. Станом на зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» змонтувала 85% плит трамвайної колії, і розпочинатиме монтаж колійних ланок. Для завершення робіт на цьому відрізку залишається змонтувати трамвайну колію, опори контактної мережі, замостити трамвайну колію, влаштувати асфальтобетонне покриття.

Щодо ділянки від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого, то тут роботи виконано на 10%. Попереду найскладніше – прокладання мереж. Наразі триває демонтаж опор контактної мережі трамвая, влаштування піщано-щебеневої основи під дорожнє покриття, прокладання водопроводу діаметром 600 мм та каналізаційного колектора діаметром 1000 мм», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».