Перейти до основного контенту
23°
Дощ,
Похмуро
18 липня 2026
Субота
23°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
19°
Ясно
19 липня 2026
Неділя
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
19°
Дощ
20 липня 2026
Понеділок
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Ясно
Вночі
18°
Дощ, Мінлива хмарність
21 липня 2026
Вівторок
17°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Похмуро
22 липня 2026
Середа
15°
Мінлива хмарність
Вдень
16°
Похмуро
Вночі
12°
Похмуро
23 липня 2026
Четвер
17°
Мінлива хмарність
Вдень
22°
Ясно
Вночі
12°
Ясно

У будинку на вул. Лазаренка, 27 ліквідували несанкціоноване під’єднання до колодязя теплової камери, що спричинювало підтоплення підвалу

17 серпня 2017, 10:31
Ганна П'єх
Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, в результаті неодноразових комісійних обстежень в будинку на вул. Лазаренка, 27 виявили несанкціоноване під’єднання до дренажного колодязя теплової камери, що спричинювало підтоплення підвалу будинку.
фото умовне
Фото умовне

«Будинок на вул. Лазаренка, 27 – це багатоквартирний будинок ОСББ «Успішний дім». Протягом довгого часу в будинку була проблема підтоплення підвалу. Причину підтоплення було встановлено в результаті неодноразових комісійних обстежень спільно з головою ОСББ. У підвалі було підтоплення каналізаційними стоками з несанкціонованого під’єднання в дренажний колодязь теплової камери ЛМКП «Львівтеплоенерго». Причиною потрапляння води було пошкодження трубопроводів гарячої води в лотках «Львівтеплоенерго». Нам вдалося витоки ліквідувати. Однак постійно моніторимо ситуацію в тепловій камері, чи там не набирається вода.

Отож, станом на сьогодні несанкціоноване під’єднання ліквідовано. Зараз проводиться службова перевірка. Скерований лист у Франківський відділ поліції щодо несанкціонованого приєднання», - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.