У мікрорайоні Під Голоском ремонтують дороги
Місто планує з’єднати відремонтовані вулиці з вул. Тунельною, щоб запустити цими магістралями громадський транспорт. Це дозволить покращити транспортну інфраструктуру та доступність в районі.
Ремонт вулиці Щепової розпочали ще до повномасштабного вторгнення, потім їх довелось зупинити більш ніж на рік. А згодом відновили, щоб завершити розпочате.
Проєкт передбачає реконструкцію вулиці по всій довжині. Коли її зроблять – питання фінансування. У міській раді хочуть завершити усі роботи ще цього року, аби не перетворювати Щепову на довгобуд.
«Тут проєкт теж масштабний і складний. За кошти інвестора капітальний ремонт проєктували фахівці нашого комунального «Інституту просторового розвитку». Відверто, завдання було не з легких. Зокрема через значні перепади висот між дорогою та щільною забудовою вздовж вулиці та суттєві поздовжні похили проєктованої ділянки.
Дещо у частині комунікацій та влаштування основи вже реалізовано. Щоб розуміти масштаб робіт – на частині вулиці взагалі не було каналізації, тепер вона буде. Виконано дуже великий обсяг земляних робіт. Зараз на частині, яка ближче до кільця, вулицю вже взялися замощувати. Зробити мають і проїзну частину, і тротуари, і місця для паркування», – розповів Любомир Зубач.


