З порядку денного сесії вилучили три земельні питання

  • 20.07.2017, 11:55
  • 1079
  • Марія Демчина
Сьогодні під час пленарного засідання з порядку денного було вилучено три ухвали щодо відведення та поділу земельних ділянок. Дві ухвали уже раніше були заветовані мером і направлені із зауваженнями на повторний розгляд.

Зокрема, вилучили ухвалу «Про надання ТзОВ «Галіція-Сервіс» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а»  (ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд). За словами мера, ухвала зупинена, щоб знайти порозуміння, бо на цій ділянці незаконно збудовані приватні будинки.

«Коли ми готувались до «Євро-2012», ми виділяли ряд ділянок для будівництва готелів без оплати. Власне, це підприємство скористалось такою можливістю, і була виділена ділянка для будівництва готелю. Це було вигідно для міста тому, що це робочі місця і депутати йшли на зустріч. Яке було наше здивування, коли на цій території збудували приватні особняки. Це факт обдурення громади міста Львова. Враховуючи, що дана ухвала має безпосереднє відношення до даного факту, я заветував дану ухвалу для того, щоб знайти якесь порозуміння. Якщо люди,  які порушили закон та збудували там особняки,  заплатять за землю громаді міста Львова, то місто отримає дохід, який ми втрачаємо. Якщо не заплатять, я буду вважати, що нас обдурили. Тому департамент взяв це питання для опрацювання, щоб знайти можливість його врегулювати», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Також вилучили ухвали:

Про затвердження ТзОВ «Данко-два» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Миколайчука, 38 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.06.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Про затвердження ОСББ «На Ковельській, 63» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Ковельській, 63.