Колегія погодила зобов’язання щодо забудовника про будівництво навчального закладу на 3 тис м кв на вул. Топольній

  • 15.09.2021, 18:07
  • Пресслужба ЛМР
Відповідні зобов’язання до проекту ухвали «Про затвердження ТзОВ “Дизайн-Майстер“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Топольній, 4» погодили сьогодні під час засідання колегії Львівської міської ради. З такою ініціативою виступив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Відтак, реалізація ухвали буде можливою за умови, що забудовник виконає зобов`язання щодо будівництва навчального закладу на 3 тис м кв.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми із забудовниками вийшли на те, що поруч із житлом на цій ділянці можливо збудувати цей заклад. Це фактично міжшкільний ресурсний центр, який дозволить розвантажити школу. Він становить близько 3 тис м кв. Чекаємо на гарантійний лист від забудовника», - зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Ми в ухвалі прописуємо, що на 3 тис м кв буде шкільна установа, яка перебуватиме за 50 м від існуючої школи. Це треба терміново збудувати на наступний рік, тому що так можна всю старшу школу туди перевести та вирішити проблему. Це потрібно внести в ухвалу – на 3 тис м кв буде створена освітня установа», - акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.