Мерія звернулась до суду щодо земельної ділянки під ринком «Добробут»

  • 07.02.2022, 18:04
  • Пресслужба ЛМР
Мерія звернулась до суду через незаконну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га на пл. Князя Осмомисла.

фото умовне, автор: Роман Балук

Львівська міська рада звернулася з позовом до ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «Галінвест» про визнання недійсним та скасування державного акту на право користування землею, скасування в Державному земельному кадастрі запису про реєстрацію земельної ділянки, та скасування в Державному реєстрі речових прав запису про реєстрацію права користування земельною ділянкою.

«В результаті моніторингу державного реєстру речових прав, було з’ясовано, що 24.12.2020 року ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «ГАЛІНВЕСТ» незаконно зареєструвало право постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування для будівництва готельного комплексу, яка знаходиться у м. Львові на пл. Князя Осмомисла», - поінформували у юридичному департаменті.

Також у департаменті додали, що загалом громаді Львова внаслідок афери, здійсненої СП «Галінвест», заподіяно збитків на суму приблизно 445 млн грн. Йдеться не лише про земельну ділянку на пл. Князя Осмомисла, а також про незаконне використання ділянок на вул. Таджицькій, 1 та вул. Земельній.

«Останнім часом у Львові ходять чутки про продаж ринку «Добробут». Ціни різні – від 5 до 10 млн євро. Так от – продавати там нічого – земля комунальна, права власності на нерухомість немає. А якщо випадково з’явиться в реєстрі – то воно незаконне», - пояснила директорка юридичного департаменту.

Детальніше про неправомірні дії СП «Галінвест» – у блозі керівниці юридичного департаменту міста за посиланням.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про цю ситуацію, дані, факти та скани документів, просять надсилати на поштову скриньку [email protected].