VimpelCom відкрила у Львові Глобальний сервісний центр на 900 робочих місць

  • 16.12.2016, 13:20
  • Прес-служба ЛМР
Сьогодні, 16 грудня, Міжнародна Група компаній VimpelCom відкрила у Львові Глобальний сервісний центр (GlobalSharedServices (GSS)). Це дозволить створити у Львові 900 нових робочих місць. Розташовується сервісний центр на вул.Шевченка, 111а.

фото: Олександ\р Мазуренко

«В ці дні всі діти і деякі дорослі пишуть листи святому Миколаю, тому що всі очікують подарунків в ніч з неділі на понеділок. І якщо б ви спитали, що має писати мер, то однозначно – нові робочі місця для Львова. Святий Миколай почув нас,  почув раніше на декілька днів раніше і зробив цей прекрасний подарунок для Львова.

В бізнесі дуже важливо вміти тримати слово. І мені дуже приємно, що коли ми зустрічалися і говорили про нові робочі місця, то всі обіцянки зреалізовані і є сьогодні результат. Тепер – робота за містом і є одна дуже серйозна  річ, яку ми маємо зробити. Я хочу анонсувати домовленість, яка є на сьогодні між Львовом так Європейським інвестиційним банком, який погодився профінансувати всі ремонтні роботи по вулиці Шевченка і плюс велика закупівля громадського транспорту.

 В цьому році Львів святкує 760 років. Ми не робили гучних святкувань в один день. Але сьогоднішній день увійде як особливий день в святкування цього року. І це є велика праця великої кількості людей, бо кожне нове робоче місце має дуже велику ціну», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначив операційний директор Глобального сервісного центру Акос Цернус, сьогодні Львів приєднався до компанії міст, які мають Глобальні сервісні центри. «Ми переконані, що Львів є одним з найкращих міст для того, щоб стати осередком Глобального сервісного центру, оскільки тут є надзвичайно багато професійних та талановитих людей. Ми з нетерпінням чекаємо, коли до нашої команди доєднаються молоді професіонали, які надаватимуть високопрофесійні послуги понад 200 млн людей в усьому світі», - зазначив Акос Цернус.

«Мені приємно, що сьогоднішня зустріч відбувається у Львові. Я був дуже вражений, коли вперше влітку відвідав це місто. Я побачив тут багато схожого з містом Будапешт, звідки я родом. Тут дивовижна атмосфера і я бачу великі можливості для розвитку», - розповів Гарбор Кочиш, фінансовий директор компанії «Київстар».

Глобальний сервісний центр - один із трьох центрів, який VimpelCom відкриває в рамках стратегії створення операційної моделі нового покоління, метою якої є трансформація компанії VimpelCom в більш гнучкого гравця цифрового ринку. Зараз VimpelCom  знаходиться на важливому шляху трансформацій і  Глобальний сервісний центр (GSS) є ключовим фактором для цих змін. Розглядаючи різні варіанти та аналізуючи різні ринки праці з-поміж трьох континентів і дванадцятьох ринків, VimpelCom обрав саме Львів. Глобальний сервісний центр VimpelCom у Львові (GSS) обслуговуватиме операції з фінансів, закупівель і HR-процесів в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані і Алжирі.

VimpelCom є глобальним провайдером телекомунікаційних послуг, штаб-квартира якого розташовується в Амстердамі. Мета компанії – розкриття нових можливостей в світі цифрових послуг для користувачів.

відео: Андрій Андрух