Від завтра Львів – платформа ІТ: розпочинається найбільша технічна конференція Східної Європи «ІТ Арена»

Завтра на Арені Львів розпочинається найбільша технічна конференція Східної Європи, яка триватиме з 29 вересня - 1 жовтня. Цьогоріч ІТ Арена відбувається вже вчетверте, очікують понад 2 тис. учасників та близько 100 закордонних та українських спікерів, експертів з ІТ та сучасних технологій.

Два роки поспіль ІТ Арену визнають найкращою ІТ подією в Україні. З 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Це унікальна можливість відкрити для себе потенціал українських розробників, зустріти однодумців, познайомитися з бізнес-ідеями, які вже були створені та розроблені в Україні, надихнутись досвідом успішних підприємців та знайти можливості для свого бізнесу, зокрема завдяки новому формату події.

Вже традиційно ІТ Арена привозить до Львова найвідоміших спікерів зі всього світу. У попередні роки на конференції виступали доповідачі з компаній Microsoft, Twitter, Google, IBM, Philips тощо. ІТ Арена вже анонсувала перших спікерів 2017 року, людей з колосальним досвідом в ІТ сфері та заснуванні власного бізнесу, людей, які досягли успіху у своїй роботі та готові про нього розповісти у Львові – місті, де ІТ індустрія стрімко зростає. Серед них – Samar Singla, засновник та СЕО індійської компанії перевезень Jugnoo; Julien Simon з компанії Amazon Web Services; Mike Butcher, редактор одного з найбільших технічних видань Європи TechCrunch; Eugene Borukhovich з компанії Bayer; Marvin Liao, ментор стартап-акселератора 500 Startups; Alvaro Costaпрофесор Мадридської бізнес-школи ЕОІ та СЕО компанії Synthetic Data та багато інших. Виступи спікерів будуть відбуватись в межах трьох живих стрімів – бізнес, продукт та технології. Головні спікери конференції обіцяють бути зірками світової ІТ індустрії, їхні імена анонсують вже зовсім скоро.

Під час трьох днів ІТ Арени традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo. Близько сотні учасників презентуватимуть свої розробки, пристрої, мобільні додатки, роботи, дрони, «розумні прилади», які були створені в Україні. До участі у виставці запрошуються компанії та стартапи, які працюють над технологіями у сфері 3D printing, Robotics, Drones, Wearable technologies, Augmented & Virtual Reality, IT Solutions, Smart home, Smart city. Неподалік конфренец-залу на стадіоні облаштують великий виставковий простір, в якому кожному учасникові забезпечать комфортне місце для презентації. Виставка Tech Expo також дає можливість заявити про себе новим іменам. Минулого року одними з учасників виставки був львівський стартап Senstone, який опісля став одним з навідоміших стартапів України, зібравши на платформі kickstarter близько 300 тис. доларів інвестицій.

ІТ Арена це не лише конференція та обмін досвідом, а також можливість заявити про свої ідеї світові. Цього року на ІТ Арені пройде великий конкурс стартапів Startup Competition, кількість учасників зросте до сотні, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-за кордону. Аби взяти участь у конкурсі, стартапи повинні бути не старшими 2 років від часу свого заснування і мати принаймні демо-версію власного продукту. Презентації відбуватимуться під час першого дня конференції - 29 вересня. Другого дня із 10-ти найперспективніших стартапів незалежне журі обере переможця. На найкращі бізнес-ідеї чекає винагорода, а також можливість подальшої реалізації своєї розробки. Минулого року переможці конкурсу отримали можливість перезентувати свої розробки на кращих стартап конкурсах світу – квитки на участь у Startup Safari, запрошення на Slush 100 Pitching competition та на Grand Finale at Central European Startup Awards.

Другий день конференції завершиться фестивалем електронної музики Futureland. Єдиний в Україні техно-фестиваль минулого року зібрав більше 5000 відвідувачів. Цього року організатори підготували не менш захоплюючий лайн-ап відомих виконавців електронної музики з різних країн світу, який оголосять вже незабаром.

ІТ Арена також є платформою для налагодження зв’язків, пошуку однодумців, інвесторів для власних проектів, партнерів для бізнесу, нових роботодавців чи працівників. Цього року на ІТ Арені будуть присутні Business France – агентство, яке працює при Посольстві Франції в Україні і надає підтримку французьким компаніям в межах експортних проектів на ринку України. Також, Invest in Pomerania - регіональна ініціатива у Польщі, яка налагоджує зв’язки між інвесторами та працівниками на півночі країни.

Після двох днів на стадіоні Арена Львів, усі події третього дня перенесуть до історичного центру міста, аби познайомити іноземних учасників з неймовірною атмосферою старого Львова, а самих львів’ян інтегрувати в розвиток Інформаційних Технологій. У десятьох закладах Львова, на Площі Ринок, першого жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00, відбуватимуться 30 воркшопів та мітапів на найрізноманітніші теми. На мітапах учасники матимуть змогу в невеликих групах практично попрацювати над вузькоспеціалізованими темами. Участь у подіях зможуть взяти усі учасники конференції, попередньо зареєструвавшись, адже кількість місць не перевищуватиме 50 для однієї події.

Завершиться третій день ІТ Арени вечіркою в центрі міста на площі Арсенальній зі смачною їжею та музикою. Вулична вечірка буде нестандартним закриттям найбільшої технологічної конференції Східної Європи, але по-львівськи затишним.