У Львові стартувала найбільша техподія року – ІТ Аrena, яка триватиме три дні

  • 29.09.2017, 11:25
  • 1261
  • Романа Куць
З 29 вересня до 1 жовтня ІТ Аrena збирає на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Сьогодні відбулось відкриття найбільшої технічної конференції Східної Європи, у якому взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий.

ІТ конференція триватиме три дні. Два перші дні пройдуть з доповідями іноземних спікерів на стадіоні «Арена Львів». Третій день конференції пройде у форматі мітапів, тематичних воркшопів, які відбудуться в закладах центральної частини міста.

Сьогоднішній день конференції триває у форматі доповідей спікерів паралельно на трьох різних стрімах – business, product, technology у різних залах для доповідей.

Паралельно на конференції діятиме виставка технологічних досягнень та розробок Тech Expo – на ній будуть представлені українські ІТ компанії та стартапи.

О 15.00 розпочнеться конкурс стартапів Startup Compеtition, у межах якого стартапи презентуватимуть свої ідеї. Змагання триватимуть до 18:00, після чого журі оголосять 10 стартапів, які пройшли перший етап відбору. 

Закінчиться перший день конференції ІТ Arena вечіркою у клубі FestRepublic, на вул. Старознесенській, 24. Після звершення конференції власники Executive квитків, організатори, спікери та журналісти матимуть нагоду взяти участь у VIP події – Tech Lounge, яка розпочнеться о 20:00 в Центрі Митрополита Андрея Шептицького, на вул. Козельницькій, 2а.

На ІТ Аrena можна сміливо приходити з дітьми. У виставковому приміщенні на стадіоні облаштують спеціальну дитячу зону для дітей різного віку, від 3 до 12 років.

Дитяча зона буде поділена на дві – розважальну та навчальну. У розважальній зоні пропонуватимуть перегляди мультфільмів, велику кількість іграшок, розмальовки, для старших дітей – майстер-класи зі східних єдиноборств. У навчальній частині зони проводитимуть заняття з програмування та розроблення комп’ютерних ігор для старших дітей.

Всіх дітей, які відвідуватимуть дитячу зону реєструватимуть і видаватимуть паперові браслети з інформацією про дитину. Окрім того, для кожної дитини створять анкету з контактами батьків. Графік роботи дитячої зони  – 10:00-18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.

Детальніше про конференцію та її перебіг тут.

відео Андрій Андрух