Львів посів друге місце в оновленому рейтингу прозорості 50-ти найбільших міст України: у Києві сьогодні відбулось нагородження

Сьогодні, 20 березня, у Києві тривала конференція «Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні», у межах якої відбулось нагородження міст згідно з рейтингом прозорості.

«Сьогодні у межах конференції «Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні» було презентовано оновлений рейтинг прозорості найбільших міст України. Львів отримав друге місце.

Я презентувала наше місто, розповіла про Громадський бюджет, про Кабінет мешканця, про наші портали відкритих даних, наш досвід по відкритості й прозорості», - зазначила Катерина Шевчук, головний спеціаліст відділу аналізу та планування департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Катерина Кузян.

Ця конференція проводиться МЦПД та словацькою недержавною неприбутковою організацією INEKO за підтримки Посольства США в Україні. Основною метою є надання громадськості актуальних даних щодо прозорості місцевого самоврядування.

Довідка

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) є одним з провідних незалежних аналітичних центрів України, що беруть участь у розробці й аналізі державної політики.

Спираючись на більш ніж 20-річний досвід, МЦПД пропонує стратегічне бачення розвитку та перетворення країни. Воно ґрунтується на впровадженні комплексу міжсекторальних реформ та інноваційних розробках у сфері державного управління та політичної конкуренції. 

Місія – просування реформ, демократичних принципів управління, а також соціальних перетворень в Україні на основі європейської інтеграції. 

Основні напрямки діяльності:

  • зовнішня політика;
  • політична конкуренція;
  • державні рішення;
  • підтримка реформ;
  • розв’язання конфліктів;
  • конституційний процес;
  • економічний прогноз;
  • гендерна рівність;
  • боротьба з корупцією.

Історія. МЦПД було засновано у 1994 за ініціативи Інституту відкритого суспільства (м. Прага). На той час МЦПД був першим незалежним аналітичним центром України. Його місія полягала в аналізі економічної політики та підготовці довгострокових прогнозів для Уряду та Президента України.

Реалізовані проекти. За останні 24 роки МЦПД успішно завершив низку проектів у політичній та економічній сферах, спрямованих на підвищення потенціалу України у світі. Протягом 2015-2016 МЦПД реалізувало 37 проектів у сфері реформ, реінтеграції та модернізації України. Деякі з цих проектів охоплювали всі регіони України.