«Культура – це той міст, по якому ми можемо відбудовувати нашу наступну співпрацю», - А. Садовий про співпрацю із Брюсом Едвардсом

Сьогодні, 3 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий разом із Тимчасовим повіреним у справах Австралії Брюсом Едвардсом обговорили низку питань, які стосуються співпраці у сфері культури, проведення Днів Австралії та багато інших.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Зараз такий непростий час, але мені приємно, що в молодих людях набагато більше оптимізму, ніж в людей старшого віку. В нас якраз в останні вихідні був ІТ Форум у Львові, де декілька тисяч айтішників приїхало з усієї України і з Східної Європи. Це є впевнені, достатньо багаті люди.

Ми вже шостий рік робимо фестиваль джазової музики і я не знаю, хто в Європі зможе з нами конкурувати. Також ми маємо дуже багато фестивалів класичної музики, але хочемо наступного року зробити великий фестиваль оперного мистецтва. Наш Оперний театр надихає на це», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Мені дуже сподобалося ваше місто. Надзвичайно привітні люди. Місто багате на свої фестивалі. Дуже шкодую, що мені не вдалося потрапити на джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. І я гадаю, що наша культурна співпраця лише розвиватиметься», - додав Брюс Едвардс, Тимчасовий повірений у справах Австралії.

Також на зустрічі обговорювалися питання про виготовлення австралійської продукції, яка продається країнам Європейського союзу.

«Власне, культура – це той міст, по якому ми можемо відбудовувати нашу наступну співпрацю. Звичайно нас цікавить креативна економіка, нас цікавлять інвестиції в науку. Біда України в тому, що в нас дуже дорогі гроші. Якщо цю проблему вдалося б вирішити завдяки інвесторам, то це було б дуже позитивно для нас. Якщо, наприклад, в Австралії є бізнес, який активно продає свою продукцію країнам Європейського союзу, то я хотів би, що ви розглянули можливість виробляти її, власне, тут, у Львові. Це територіально дуже вигідно і з точки зору економіки будуть дуже позитивні результати», - додав Андрій Садовий.