«Якщо збудувати конгрес-центр – це змінить місто», - Мілош Міловановіч про плани Львова щодо будівництва багатофункціонального комплексу

  • 19.10.2017, 12:35
  • 929
  • Христина Процак
Кращі фахівці індустрії гостинності у Львові. Цими днями в нашому місті проходить Львівський туристичний форум. Сьогодні в рамках цих заходів відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з консультантом Gaining Edge зі Сербії Мілошем Міловановічем. Під час зустрічі обговорили будівництво у Львові багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу).

фото: Олександр Мазуренко

«Новий об’єкт - конгрес-хол - це дуже важливо для міста, тому ваша думка для нас важлива», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також міський голова Львова розповів про стан розвитку галузі ділової гостинності у м. Львові та плани будівництва конгрес-центру.

«Вчора я відвідав місця, які пропонуються під будівництво. Хочу підтвердити хорошу роботу міста в цьому напрямку. Якщо збудувати конгрес-центр і змінити ці місця в місті - це змінить місто. Це можна трансформувати у важливий новий центр в місті - науки, ІТ, конгрес-індустрії - трансформувати в креативну галузь. Добре, що у вас є Конференц-бюро і воно гарно працює», - зазначив Мілош Міловановіч, експерт в галузі ділового туризму, консультант компанії Gaining Edge з питань конгрес-центрів.

«Мені подобаються ваші висновки. Ми потребуємо інвестора в будівництво конференц- чи виставкового залу. Ми кошти знайти можемо, але не вміємо робити цей бізнес. Нам у місті треба кілька виставкових залів, центрів. Нам потрібні приміщення для виставок. Зараз треба швидко збудувати хоча б один центр», - додав Андрій Садовий, мер Львова.

Мілош Міловановіч надав свої висновки щодо будівництва у Львові конгрес-центру на основі звіту ТЕО компанії JLL та концепції багатофункціонального комплексу-трнасформеру.

Експерт в галузі ділового туризму, консультант компанії Gaining Edge з питань конгрес-центрів Мілош Міловановіч приїхав у Львів на запрошення ЛКП «Львівське конференц-бюро» з робочим візитом. Мілош Міловановіч є консультантом компанії Gaining Edge та працює у напрямку консультування ринку ділової гостинності по цілому світу. Він має більше, ніж десятирічний досвід роботи в галузі та працював в таких країнах, як Бельгія, Італія, Ізраїль, Йорданія, Казахстан та Руанда.

До того працював виконавчим директором Сербського конференц-бюро. За час його керівництва Сербське конференц-бюро ввійшло у рейтинг 50-ти найкращих конференц-бюро у світі за версією міжнародної організації ICCA. Нагадаємо, Львівське конференц-бюро є єдиним членом цієї організації в Україні.

Компанія Gaining Edge є однією із лідируючих консалтингових організацій в світі в галузі консультування ринку ділової гостинності, роботи з конференц-бюро та експертизи з будівництва нових конгрес центрів та експо-холів.

Нагадаємо, Львівський туристичний форум стартував вчора. Цьгорічна тема форуму - «Туризм: Перезавантаження» / «Rethink Tourism». Львівський туристичний форум відбувається другий рік поспіль. В другий день, 19 жовтня, організатори запланували в межах панелей «Створюй, просувай креативно» і «Синергія в туризмі» 4 панельні дискусії за участю ключових експертів туристичної галузі, майстер-клас та тренінг. Локацією обрали нещодавно відкритий Центр Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а). Третього дня, 20 жовтня, Форум об’єднає професіоналів Центрів туристичної інформації.

З детальною програмою Львівського туристичного форуму можна ознайомитися на сайті http://lviv.travel/ua/ltf

Організатори: управління туризму Львівської міської ради, ЛК НП «Центр розвитку туризму міста Львова».

Довідка

Конгрес-центр – це багатофункціональний комплекс, який дозволяє проводити масштабні події кількістю понад 1000 учасників. Конгрес-центр може використовуватися як для проведення ділових подій (конгреси, конференції, виставки, семінари), так і для культурних (фестивалі, концерти).