Посол Німеччини відвідала Сихів та дізналася про перші результати комплексної модернізації району
Саме їх і оглянула пані посол разом із координаторкою проекту GIZ Оксаною Олійник. Також вона познайомилася з Галиною Джулай, головою місцевої управлінської компанії, яка розповіла про досвід співпраці з проектом і Фондом енергоефективності та вражаючі результати, які відчутні вже цього сезону.
Довідка
Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Також особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.
Державна установа «Фонд енергоефективності» реалізовує програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» з 3 вересня 2019 року. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та Уряду Німеччини. Програма Фонду реалізується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією — IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН). Учасниками програми можуть бути багатоквартирні будинки, в яких створено ОСББ. Програма «ЕНЕРГОДІМ» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі до 70% вартості проекту та діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій.


