Мерія Львова долучиться до організації військових навчань на Яворівському полігоні

  • 13.04.2021, 16:35
  • 1688
  • Пресслужба ЛМР
Львівську мерію відвідали представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, яка, зокрема, відповідає за організацію військових навчань на Яворівському полігоні з 19 до 31 липня цього року. Відтак, гості зустрілись із першим заступником мера Львова Андрієм Москаленком та радницею міського голови й офіцеркою Збройних сил України Тетяною Науменко, аби обговорити спільні ініціативи та можливості сприяння міста в організації навчань.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

«Від імені міського голови вітаю вас у нашому місті та дякую за змогу зустрітися й обговорити можливі спільні ініціативи, – зазначив Андрій Москаленко. – Сьогодні співпраця – це по-особливому важливе слово, адже в країні триває війна, і питання війни, абсолютної віддачі наших воїнів на Сході, – це питання цінностей не лише України, адже, боронячи наші кордони, українські герої відстоюють всю Європу і людські, проєвропейські цінності».

Відтак, представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького подякували за організацію зустрічі та запросили міського голову разом із командою мерії відвідати військове навчання «Три мечі 21» у День поважних гостей. Також військові звернулися з проханням про сприяння міста в реалізації туристичної програми для закордонних партнерів заходу. Як відзначив Андрій Москаленко, Львів надасть повну підтримку та допомогу Бригаді в організації навчань.

Довідка

Литовсько-польсько-українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького – військова бригада, створена зі збройних сил Литви, Польщі та України. Угоду про створення спільного військового підрозділу LITPOLUKRBRIG 19 вересня 2014 року підписав міністр оборони України Валерій Гелетей у Варшаві з міністрами оборони Литви та Польщі. 20 вересня 2018 року командування бригадою передано полковнику Збройних Сил України Дмитру Братішку. Командування Бригади знаходиться в місті Любліні, Польща.

І з 19 до 31 липня 2021 року ЛИТПОЛУКРБРИГ планує проведення військового навчання ТРИ МЕЧІ 21 (THREE SWORDS 21) на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (с. Старичі, Яворівського району, Львівської області).