До львівського аеропорту прилетів перший літак із Саудівської Аравії

  • 03.07.2021, 19:07
  • Соломія Григор’єва
Арабська авіакомпанія Flynas відкрила прямий регулярний авіарейс зі Львова до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяду. Сьогодні до Львова прилетів перший літак цього рейсу. До урочистої зустрічі перших пасажирів із Ер-Ріяду долучився перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Перших туристів зустрічали з квітами та солодощами.

фото: Соломія Григор`єва

Рейси почали виконувати відсьогодні, 3 липня, і вони будуть регулярними – щосуботи та щовівторка. Зі Львова літак вирушатиме о 19:40 та прибуватиме до Ер-Ріяду о 1:10. У зворотному напрямку літак вирушає о 13:40 із прибуттям у Львів о 18:50. Час у дорозі – трохи більше 5 годин.

Вартість квитків починається від 9,3 тис. грн у одну сторону. На сайті авіакомпанії вже можна купити квитки на рейси. Із собою у салон літака можна взяти 7 кг багажу.

Також, як розповіла Тетяна Романовська, компанія відкриває рейси Джидда-Львів. Тобто, загалом Львів буде мати 4 рейси на тиждень.

«Дуже цікавий напрямок, абсолютно несподіваний для Львова. Звичайно, спочатку рейси відкрились до Києва, і пасажири, які прилітали до Києва, після двох днів перебування у столиці, їхали до Львова. Тому авіакомпанія вирішила після київського напрямку відкрити Львів. Тому ми будемо мати 4 рейси на тиждень: два рейси з Ріяду, два рейси з Джидди. Ми бачимо, що є повне завантаження літака. Ми хочемо, щоб ці пасажири знайшли у нас свою туристичну ідею, їм дуже подобається Львів, бо це зелене, свіже місто, їм подобаються наші Карпати. Тому наше завдання – гарно спрацювати у сфері туризму, показати гарні місця в області та в місті, треба гарно спрацювати з туристичними компаніями. Думаю, поки буде 4 рейси, а далі будемо очікувати на 6-8. Компанія також обіцяє, що ці рейси будуть і взимку. Зимою, думаю, ми туди полетимо, бо там у цей час не така спекотна погода», - розповіла Тетяна Романовська.

Зазначимо, що з 20 травня в Саудівській Аравії запровадили «інституційний карантин», що дозволяє в’їзд іноземним туристам із ПЛР-тестом, зробленим не раніше, ніж за 72 год. Крім цього, іноземці мають пройти обов’язковий 7-денний карантин у спеціальних місцях обсервації. Водночас іноземці з негативним ПЛР-тестом можуть в’їхати в Україну без додаткових обмежень.

Авіакомпанія Flynas – бюджетна авіакомпанія Саудівської Аравії, що базується в міжнародному аеропорту Короля Халіда. Компанія вийшла на український ринок у травні цього року, запустивши прямі рейси Київ – Ер-Ріяд. Раніше для перельоту до Саудівської Аравії був потрібен трансфер через Стамбул (Туреччина), Доху (Катар) або Дубай (Об’єднані Арабські Емірати).

фото: Соломія Григор`єва