Мер Львова зустрівся з вірменською делегацією

  • 26.11.2021, 13:10
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Андрій Садовий зустрівся з надзвичайним і повноважним послом Вірменії в Україні Володимиром Карапетяном, почесним консулом Вірменії Норіком Геворкяном, а також представниками громади у Львові. Обговорили можливості для поглиблення співпраці, а також анонсували відкриття дипломатичного представництва країни в місті.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

«У мене велика повага до вірменської громади. І я думаю, що всі вірмени почуваються у Львові, як вдома, у нас така сімейна атмосфера», – зазначив Андрій Садовий.

«Нам дуже приємно бути тут, у Львові. У нас до вашого міста особливе ставлення. Ми готові всіляко сприяти, щоб наші стосунки лише покращувались», – підкреслив посол Вірменії.

Як відзначив почесний консул Вірменії, відкриття представництва в місті лише сприятиме поглибленню стосунків між місцевою громадою та львів’янами.

«Для нас Львів – це знакове місто, так би мовити, столиця вірменської культури в Східній Європі. Велика подяка вам за таке товариське ставлення до вірмен. Сподіваємось, що відкриття представництва в місті сприятиме поглибленню стосунків між нашою громадою та львів’янами, частішому спілкуванню та реалізації нових спільних проєктів», – відзначив почесний консул Вірменії.

Володимир Карапетян – надзвичайний і повноважний посол Вірменії в Україні з 1 червня 2021 року. Досі працював на посадах прес-секретаря прем’єр-міністра Вірменії та начальника відділу зв'язків з пресою МЗС Вірменії, радником посольства Вірменії в Грузії тощо.

Норік Геворкян – почесний консул Вірменії, голова Київської вірменської громади, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, Заслужений тренер України з греко-римської боротьби.

фото: Олександр Мазуренко