Мер обговорив готовність міста до надзвичайної ситуації із представниками Посольства Республіки Корея в Україні

  • 21.02.2022, 12:40
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 21 лютого, до Львівської мерії завітали представники Посольства Республіки Корея в Україні. Відтак делегацію привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Спільно обговорили готовність функціонування міста в умовах надзвичайної ситуації.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Це особливо напружений період у нашому житті. 6 місяців тому ми почали готувати місто до надзвичайних ситуацій. Я дав доручення нашим підрозділам підготувати місто до життя у випадку припинення водо- та електропостачання. Відтак, на сьогодні маємо достатньо води у запасі, а також значний запас медикаментів та крові у лікарнях.

Сьогодні Львів є безпечний для всіх. Зараз багато амбасадорів їдуть до Львова. Ми максимально підтримаємо дипломатів. Я оптиміст і, надіюсь, що цей тиск мине, але водночас ми повністю перебудували нашу систему», - акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

Представники Посольства Республіки Корея в Україні відзначили, що Львів є безпечним містом для перебування.

фото: Роман Балук

«Ми дуже вдячні за те, що ви прийняли нас у цей непростий час. Нам важливо знати, які плани Львова щодо того, як допомогти людям. Багато медіа в нашій країні зазначають, що Львів є безпечним місцем в Україні, щоб сюди переїжджати», - зауважив радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні О Джун Гин.

Зокрема, від імені громади міста мер передав подяку за розвиток українсько-корейської співпраці Почесному Консулу Республіки Корея у Львові Владиславу Ртіщеву.

фото: Роман Балук