Міський голова Львова зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

  • 23.02.2022, 15:00
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс. Під час зустрічі обговорили питання безпеки, формування енергонезалежності від російських енергоносіїв, протидії кібератакам та переформатування життя міста в умовах надзвичайної ситуації.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон висловим підтримку Україні. Британія реалізовуватиме спільні з Україною проєкти в сферах інфраструктури та енергетики, щоб допомогти знизити залежність України від російських енергоносіїв. Також Велика Британія розгляне можливість збільшення військової допомоги Україні. Вам потрібно формувати сильну державу перед сучасними загрозами», - наголосила Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії.

Мер Львова Андрій Садовий подякував Мелінді Сіммонс за підтримку з боку Великобританії та висловим сподівання на майбутню якісну співпрацю.

фото: Роман Балук

«Велика подяка вам, вашій країні за допомогу. Без вашої підтримки було б складно.

Ми, зі свого боку, готуємося до різних сценаріїв. Маємо бути готові. Тому працюємо над забезпеченням функціонування міста за відсутності енергоносіїв, над забезпеченням водопостачання за відсутності енергоживлення, створюємо запаси медикаментів у лікарнях, проводимо навчання серед мешканців і учнів шкіл з навиків володіння зброєю, надання домедичної допомоги. Вважаю цей час хорошим історичним моментом, щоб якісно змінити нашу країну», - відзначив мер Львова Андрій Садовий.