Мер Львова закликав міжнародну спільноту до демонстрацій на підтримку України та повної ізоляції Росії

  • 26.02.2022, 21:48
  • Мар’яна Щепанська
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до мерів міст світу та міжнародної спільноти із закликом до демонстрацій на підтримку України, бойкоту російських товарів та ізоляції Росії від усіх міжнародних подій та в усіх сферах життя.

Фото - Роман Балук.

Про це йдеться в дописі міського голови на його сторінці у Telegram.

«Звертаюсь до всіх мерів демократичних міст світу та всієї міжнародної спільноти. Кожен день боротьби Збройних Сил України проти армії агресора — це день боротьби за світову демократію. Що ви можете зробити?

  1. Масові демонстрації у ваших містах та населених пунктах на підтримку України.
  2. Не купуйте товари російських виробників. Кожен долар з кожної покупки російського товару чи послуги йде на боротьбу проти українців. Це ракети, які обстрілюють дитячі садочки, школи та лікарні. Це патрони, які вбивають наших громадян.
  3. Саме зараз важливо ізолювати Росію від усіх міжнародних подій. Вони мають відповісти за пекло, яке влаштовують для українських родин. Повна фінансова, візова, дипломатична, культурна, спортивна ізоляція. Це ваша зброя. Бо ми сьогодні воюємо власними руками. І робимо це успішно.

Беріть добрий приклад! Підтримайте Україну!» – зазначив Андрій Садовий.

До уваги журналістів! Уся оперативна інформація для представників ЗМІ – на Telegram-сторінці Lviv Media Center (https://t.me/lvivmediacenter).