«Те, що робить ваша країна, - приклад для всіх», - мер під час зустрічі із заступником Глави місії Великої Британії в Україні

  • 12.04.2022, 18:31
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 12 квітня, до мерії Львова завітав заступник Глави місії Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс. Зокрема, під час зустрічі із міським головою Львова Андрієм Садовим обговорили політичну та військову ситуацію в Україні, а також гуманітарні потреби міста.

фото: Роман Балук

Так, мер Львова розповів заступнику Глави місії Великої Британії в Україні актуальну інформацію про ситуацію у місті, також про те, як Львів приймає українців з різних регіонів України, які втікають від війни. А відтак Андрій Садовий висловив подяку уряду Великої Британії за підтримку України.

«Те, що робить ваша країна, - приклад для всіх. Чим ми будемо сильнішими, тим скоріше буде порядок у світі та Україні. Ваша допомога є критично важливою для нас. Якби всі країни допомагали як ви, ми би швидко перемогли. Наша співпраця може збудувати майбутнє, поєднуючи ваш досвід та сміливість українців», - додав мер Львова.

фото: Роман Балук