Німецький Вюрцбург має намір стати містом-партнером Львова та надати гуманітарну допомогу

  • 15.04.2022, 14:35
  • Пресслужба ЛМР
Мер німецького міста Вюрцбург Крістіан Шухардт офіційно оголосив про наміри свого міста стати партнером Львова та надати йому матеріальну допомогу в розмірі 200 тисяч євро на гуманітарні потреби. Про це на своїй сторінці у Twitter розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото з відкритих джерел

Напередодні мери обох міст провели зустріч у ZOOM-форматі, під час якої поспілкувались про потреби Львова й України, поточну ситуацію в державі, роботу з переселенцями, які рятуються від війни у Львові. Рішення про налагодження партнерства та надання гуманітарної допомоги є одним і результатів цієї розмови.

До слова, Львів має 18 міст-партнерів у різних країнах світу, практично усі з яких вийшли на зв’язок із містом у перші години від повномасштабного наступу росії. За перші 50 днів війни Львів отримав 3400 тонн гуманітарної допомоги від міст-партнерів з-за кордону, 85% яких врешті передав в інші українські міста та села.

«Усі ці 50 днів війни ми дуже відчуваємо підтримку наших закордонних міст-партнерів, цілого світу. Ми відчуваємо, що це наша спільна боротьба», – розповіла Тетяна Хабібрахманова, керівниця міського управління зовнішніх зв’язків та промоції Львова.