Мер Львова зустрівся з керівником швейцарського підрозділу гуманітарної допомоги Мануелем Бесслером

  • 14.05.2022, 18:45
  • Пресслужба ЛМР
Реабілітація поранених внаслідок війни, і не лише військових, а й цивільних громадян, - це проблема, над вирішенням якої слід думати вже зараз. Адже щодня до Львова спецпотягами привозять поранених, які потребують і фізичної, і психологічної, а незабаром потребуватимуть і соціальної реабілітації. На цьому акцентував міський голова Львова Андрій Садовий під час зустрічі із заступником директора, керівником відділу гуманітарної допомоги Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва Мануелем Бесслером.

Фото - Роман Балук

«Через війну десятки тисяч українців потребуватимуть протезування та різних типів реабілітації. Моя головна мета – вибудувати у Львові потужний реабілітаційний центр, щоб поранені отримали якісні послуги і могли жити повноцінним життям. Нам потрібно подбати про це вже зараз і робити це дуже швидко», - акцентував мер Львова.

Фото - Роман Балук

Відтак заступник директора, керівник відділу гуманітарної допомоги Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва Мануель Бесслер розповів про гуманітарну місію, яка підтримується урядом Швейцарії. Зокрема, про проєкт «Психічне здоров’я» та співпрацю з Львівводоканалом, які вже втілюють, а також про проєкт щодо фізичної реабілітації, який зараз є на стадії розробки та погодження.

Андрій Садовий додав, що міста - це рушії, тому важливо, аби муніципалітети були максимально залучені до втілення програм з відновлення, відбудови України, тоді вдасться вирішувати не лише глобальні загальноукраїнські питання і проблематику, а й більш локальні, які прямо впливають на життя українців.