Як Німеччина допомагатиме Україні розповіла німецька міністерка Свенья Шульце

  • 27.05.2022, 12:27
  • Пресслужба ЛМР
Міністерка економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина Свенья Шульце зустрілася з міським головою Львова Андрієм Садовим. На зустрічі пані Шульце розповіла про те, що надалі допомога від Німеччини відбуватиметься напряму між містами-партнерами двох країн. Так, як, наприклад, це відбувається між Львовом та Фрайбургом.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

“Німецький уряд надає кошти своїм містам. Вони, своєю чергою, знаходять міста-партнери в Україні. І вже у двосторонньому форматі домовляються про необхідну підтримку. Для прикладу, містом-побратимом Львова є німецький Фрайбург. Всю необхідну допомогу від початку повномасштабного вторгнення ми отримуємо саме від них”, — розповів Андрій Садовий.

Натомість німецька гостя подякувала українцям за сильну боротьбу проти російської агресії:

«Увесь світ знає, що відбувається в Україні та старається допомагати. Ми тут, аби дізнатись, як саме Німеччина може вам допомогти у боротьбі та відбудові зруйнованого. Рада, що між нашими містами розвивається муніципальна співпраця. Ми хочемо її підтримувати, адже муніципалітети добре розуміють потреби одне одного», - зазначила міністерка економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

З-поміж іншого, обговорили питання забезпечення житлом і роботою вимушено переміщених українців та співпрацю із Німеччиною у цьому напрямку, а також гуманітарні потреби Львова.

фото: Роман Балук