Голова Європарламенту вшанувала у Львові полеглих захисників України

• 04.03.2023, 12:27
  • Марія Демчина
Сьогодні у Львові Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та міський голова Львова Андрій Садовий вшанували пам’ять захисників і захисниць, які віддали своє життя у боротьбі за вільну і незалежну Україну.

фото - Роман Балук

«Місце спочинку наших Героїв – це місце сили та усвідомлення, завдяки кому і для чого ми всі живемо», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Напередодні пам’ять полеглих Героїв у Львові вшанували Президент України Володимир Зеленський з першою леді Оленою Зеленською, Президентом Латвії Егілсом Левітсом і першою леді Андрою Левіте.

До слова, у Львові триває конференція United for Justice – «Об'єднані заради справедливості». Це своєрідний «юридичний Рамштайн» за участю генпрокурорів світу, що має на меті об’єднати зусилля для притягнення росії до відповідальності за скоєні злочини.

фото — Роман Балук