Львів, Вроцлав і Бреда підписали меморандум про співпрацю

  • 26.01.2024, 17:01
  • 980
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий підписав меморандум про взаєморозуміння із мером Бреди Полом Деплом та Віце-Президентом міста Вроцлав Якубом Мазуром. В межах цього меморандуму міста будуть посилювати тристоронню співпрацю.

фото Романа Балука для Львівської міської ради
фото Романа Балука для Львівської міської ради

Вроцлав (Польща) та Бреда (Нідерланди) є містами-побратимами з 1991 року. Побратимські відносини між Львовом та Вроцлавом були встановлені у 2002 році. Відтак три міста вирішили посилити дружні відносини та підписали меморандум, що затверджує подальшу співпрацю.

Короткотермінові цілі співпраці:

1.    Три сторони співпрацюватимуть над програмою з надання допомоги Львову для задоволення його нагальних потреб.

2.    Вроцлав та Бреда надаватимуть допомогу та прихисток тимчасово переміщеним особам з України та сприятимуть реалізації в обох містах програм їх повернення на Батьківщину.

3.    Міста докладатимуть спільних зусиль для підтримки розвитку екосистеми реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) у Львові.

4.    Три міста разом організують форум з технологій.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

В межах довготермінової співпраці планується посилення консультації з питань освіти для реалізації програм обміну студентами і викладачами та поглиблення співпраці в галузях культури, економіки, торгівлі, охороні навколишнього середовища і сталого розвитку.

Довідка

Бреда – це місто в Нідерландах в регіоні Північний Брабант,  з населенням близько 185 тис. осіб. Бреда входить до десятки найбільших міст Нідерландів. Історично, Бреда була промисловим містом, центром харчової промисловості та пивоваріння. Однак спад промисловості не зашкодив економіці міста. Сьогодні Бреда – це економіка орієнтована на послуги, що базується на бізнесі, торгівлі та логістиці. Має безліч міжнародних компаній. Також в Бреді функціонують великі заводи.

Вроцлав – одне з найбільших і найстаріших міст Польщі, столиця Сілезії. Чисельність населення Вроцлава становить 673 тисячі людей, що робить місто третім найбільшим в країні. Вроцлав має безліч історичних пам'яток різних епох. Також Вроцлав називають містом 12 островів і 112 мостів. З кожним роком у Вроцлаві зʼявляється все більше як польських, так і міжнародних компаній. Це означає, що місто слугує не лише туристичним центром, а й приваблює до навчання та життя все більше людей з усього світу.