До Львова завітали представники Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку

«Протезний завод – це великі будівлі, в які треба вдихнути енергію і дати їм нове життя. Зараз багато ветеранів потребують протезування, і ви мали можливість бачити це на власні очі. Тому зараз це одне з найважливіших завдань», — зауважив Андрій Садовий.
«Мені подобається ідея UNBROKEN – екосистема з реабілітаційного центру, ментальної підтримки, протезування тощо. Це новий досвід для світу, коли так комплексно підходять до реабілітації, відновлення, переродження до нового життя. Ви робите велику роботу, що підтримуєте цих людей, ви даєте їм мотивацію жити», — наголосив Едуардо Морейра, координатор проєктів у програмі PLaCED.
Нагадаємо, на початку липня у Львові відкрили перший в Україні сервіс підтримки японського бізнесу Japan Desk Lviv. Це муніципальна япономовна сервісна служба, що забезпечуватиме персоналізований супровід японських компаній у Львові: від консультування щодо інвестування чи відкриття бізнесу до пошуку партнерів та повного ознайомлення з місцевим економічним середовищем.