Мер обговорив готовність міста до надзвичайної ситуації із представниками Посольства Республіки Корея в Україні

Сьогодні Львів є безпечний для всіх. Зараз багато амбасадорів їдуть до Львова. Ми максимально підтримаємо дипломатів. Я оптиміст і, надіюсь, що цей тиск мине, але водночас ми повністю перебудували нашу систему», - акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.
Представники Посольства Республіки Корея в Україні відзначили, що Львів є безпечним містом для перебування.
Зокрема, від імені громади міста мер передав подяку за розвиток українсько-корейської співпраці Почесному Консулу Республіки Корея у Львові Владиславу Ртіщеву.
фото: Роман Балук