Львівська капела бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих відзначила 60-річчя

  • 17.06.2013, 12:07
  • 1547
Львів соціальний. Цього року виповнюється 60 років з дня заснування Львівської капели бандуристів «Карпати». З нагоди ювілею відбувся урочистий концерт, який пройшов в приміщенні міського Палацу Культури ім. Гн. Хоткевича, що за адресою: вул.Кушевича, 1.

Впродовж всього свого творчого шляху колектив капели був і є гідним продовжувачем славних козацьких традицій, наші вихованці постійно беруть участь в численних фестивалях, конкурсах як в Україні, так і за її межами, директор-розпорядник капели бандуристів Роман Кіт.

Всебічна адаптація людей з особливими потребами в суспільну діяльність є благородною справою, дуже приємно бачити, яка жага до розвитку є у цих людей, вони виступають на різних фестивалях, конкурсах, дарують людям радість. Наше завдання різносторонньо підтримувати цих людей, начальник управління соціального захисту Наталя Федорович

Нагадаємо, що в пятницю 14 червня, за підьримки управління соціального захисту Львівської міської ради відбулись урочистості з нагоди 80-річчя створення УТОС, який пройшов в Будинку культури організації, що за адресою: вул. замарстинівська, 130.

Капела бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих (УТОС) це унікальний і самобутній колектив,єдиний у світі, в якому працює більше 70% бандуристів,інвалідів по зору. Попри усі негаразди,вони обрали своїм фахом мистецтво, задля чого здобули середню та вищу музичну освіту. Капела заснована при клубі Львівського учбово-виробничого підприємства УТОС в червні 1953р. Фундатором капели був працівник підприємства, інвалід по зору – Юрій Данилів, учень відомого в Галичині кобзаря – Юрія Сингалевича.