Відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для ОСББ ЛМР запрошує до співпраці

  • 05.09.2014, 09:26
  • Мар’яна Щепанська
Відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для ОСББ Львівської міськради запрошує до співпраці та партнерства громадські організації, компанії, міжнародні проекти, юридичних осіб та ліцензовані організації для проведення ремонтних робіт в житлових будинках — пам’ятках архітектури, інших юридичних чи фізичних осіб–підприємців, які співпрацюють чи бажають співпрацювати з ОСББ м. Львова.

Мета співпраці та партнерства охоплює:

  • формування  єдиної стратегічної політики в питаннях житлового господарства;
  • удосконаленням діючих та розвиток нових прогресивних форм управління житловим господарством;
  • формування ринку послуг з управління, утримання та обслуговування житлового фонду ОСББ;
  • впровадження новітніх енергозберігаючих технологій,  альтернативних джерел енергії та їх впровадження;
  • налагодження ефективної діяльності між ресурсним центром для ОСББ Львівської міської ради та організаціями, зацікавленими у співпраці в питаннях ОСББ.

Наявність контактних даних від партнерів ОСББ та організацій щодо послуг, які вони пропонують, дасть можливість створити Базу даних та інформувати про наявний ринок послуг з управління, утримання та обслуговування житлового фонду.

повідомляють в ресурсному центрі для ОСББ ЛМР

Відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для ОСББ Львівської міської ради співпрацює з громадськими організаціями, міжнародними компаніями та бере участь в міжнародних та держаних проектах, бере участь в законотворчих ініціативах.

Основними функціями відділу супроводу ОСББ є: проведення навчальних семінарів зі створення і подальшої господарської діяльності ОСББ, допомога у його створенні, участь у проведенні установчих зборів зі створення об’єднання, надання  консультацій, проведення тематичних зустрічей, круглих столів, пов’язаних з роботою ОСББ, ознайомлення правління та членів об’єднань із законодавчими актами та розпорядчими документами органів місцевого самоврядування, а також із законопроектами з питань житлово-комунального господарства та діяльності ОСББ.

Відтак, до партнерства та співпраці запрошують всіх тих, хто співпрацює чи має бажання працювати з відділом супроводу ОСББ, ресурсним центром для ОСББ Львівської міської ради та ОСББ м. Львова.

Контактна особа: Солтис Сергій;

Тел./факс: +38 (032) 297-59-95,

E-mail: [email protected]

Адреса: м. Львів, пл.Ринок,1  каб. 107