Право на лікування не виключає права на безпеку: у Львові перевірять приватну клініку після звернень мешканців

Керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко зауважив, що до міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків.
«Ми зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації. Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками», — наголосив він.
Крім того, міський голова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням забезпечити належні заходи безпеки для мешканців. Також перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства і переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.
«Місто й надалі відстоюватиме інтереси мешканців і реагуватиме на кожне обґрунтоване звернення громади», — додав Євген Бойко.
Нагадаємо, ще на пленарному засіданні Львівської міської ради, яке відбулося 18 червня, мер доручив перевірити роботу клініки, на яку скаржаться львів’яни, та підготувати відповідні звернення до Уряду та правоохоронців.